Log In
Login with using your social network account
Password :
 
Log In
Education

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)
Ukraine, Kyivs'ka oblast 01033, Kiev, вул. Володимирська, 60
View on map
+38 (044) 239-31-86; +38 (044) 239-32-37
 • About
 • Programs
 • Photo
 • Ownership :
  Public
 • Degree :
  Bachelor,  Master,  Doctor
 • About :

  Заснування: юридичний факультет засновано у 1835 р.

  Кафедри: теорії права та держави; історії права та держави; адміністративного права; фінансового права; конституційного права; цивільного права; земельного та аграрного права; трудового права та права соціального забезпечення; кримінального права та кримінології; правосуддя; нотаріального та виконавчого процесу; адвокатури; господарського права; криміналістики; екологічного права.

  Підрозділи: відділ організаційного забезпечення навчального процесу; відділ видавничого та методичного забезпечення навчального процесу; відділ технічного та інформаційного забезпечення навчального процесу та навчання; центр досліджень прав людини; навчальна криміналістична лабораторія.

  Спеціальності: право, правознавство.

  Спеціалізації: адміністративне та фінансове право; виконавче право та процес; господарське право; земельне та екологічне право; інтелектуальна власність та інформаційні відносини; історія права та держави; конституційне право; криміналістика; кримінальне право; міжнародне приватне право; нотаріат; правовий бізнес-консалтінг; теорія і філософія права; трудове право та право соціального забезпечення; Суд. Прокуратура. Адвокатура; цивільне право.

  Наявність гуртожитку: так

  Військова кафедра: проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу за контрактом у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка.
  Викладання дисциплін іноземною мовою: студенти-магістри мають змогу вивчати певні дисципліни виключно іноземною мовою.