Log In
Login with using your social network account
Password :
 
Log In
Education
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ)
Ukraine, Kyivs'ka oblast 03680, Kiev, пр. Перемоги, 54/1
View on map
+38 (044) 456-31-62
 • About
 • Programs
 • Photo
 • Ownership :
  Public
 • Degree :
  Bachelor,  Master,  Doctor
 • About :

  Вищий навчальний заклад із 100-річною історією становлення і розвитку. Сьогодні це найбільший економічний вуз країни, що підготував не один десяток тисяч висококваліфікованих економістів, знаний як генератор ідей удосконалення економічної освіти в Україні та поглиблення теоретичних і прикладних наукових досліджень економічного напрямку.

  Університет був заснований у 1906 році М.В. Довнар-Запольським як Вищі комерційні курси, що були на той час другим вищим навчальним закладом економічного профілю після Московського економічного інституту. В 1908 р. курси було реорганізовано на Київський комерційний інститут (ККІ), який у 1912 р. здобув статус державного вищого навчального закладу. У 1920 р. ККІ перейменовано в Київський інститут народного господарства (КІНГ), на базі якого в 1992 р. створюється Київський державний економічний університет (КДЕУ). У 1997 р. університет отримав статус «національного».

  Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2005 року № 238-р навчальному закладу було присвоєно ім'я Вадима Гетьмана.

  Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана здійснює підготовку фахівців за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст (термін навчання - 2 роки); бакалавр із відповідного напряму підготовки (термін навчання - 4 - 4,5 роки, залежно від форми навчання); спеціаліст, магістр (термін навчання - 1 - 2 роки, залежно від рівня освіти та форми навчання).

  Підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст здійснюється на базі повної загальної середньої освіти та базової загальної середньої освіти за узгодженим навчальним планом підготовки молодшого спеціаліста в коледжах КНЕУ. Підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст, магістр здійснюється після успішного закінчення підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр.